پروژکتور Hitachi X2541WN

پروژکتوری با شدت روشنائی 2700 ANSI LUMENS و کیفیت تصویر XGA یا 1024X768 پیکسل مناسب جهت استفاده در مدارس و اتاق های کنفرانس کوچک با قیمتی مناسب و کنتراست بالا

اطلاعات بیشتر

محصول جدید

لطفا تماس بگیرید

1 مورد
آخرین موجودی انبار

- +

افزودن برای مقایسه

 
توضیحات بیشتر

بررسی این دستگاه را با شدت روشنائی آن شروع می کنیم. شدت روشنائی این دستگاه 2700 ANSI LUMENS است که عددی متوسط برای این کمیت است. با این شدت روشنائی می توانید به خوبی در محیط های آموزشی و اتاق های کنفرانس کار کنید.

کنتراست تصویر در این مدل مقدار بسیار خوب 10000 به 1 است که تصاویری پرکنتراست را به ارمغان می آورد. 

رزولوشن یا کیفیت تصویر این دستگاه نیز XGA یا 1024X768 پیکسل است. این رزولوشن با اینکه عدد بالائی نیست ولی برای مقاصد آموزشی و اتاق های کنفرانس ساده کفایت می کند. نکته مهمی در مورد رزولوشن یا کیفیت تصویر وجود دارد و آن رابطه رزولوشن با اندازه تصویر و فاصله بیننده تا صفحه نمایش است. در واقع برای رزولوشنی مشخص و فاصله ای مشخص و اندازه ای مشخص از تصویر را بطه ای وجود دارد. اگر فاصله بیش از حد زیاد باشد چشم انسان قادر به تفکیک جزئیات نمی شود و بخشی از جرئیات از دست می رود. همچنین اگر بیش از حد به تصویر نزدیک باشیم پیکسل ها دیده می شوند و تصویر چندان دلچسب نیست. 

شکل زیر رابطه فوق را بهتر نشان می دهد.

در این رزولوشن فاصله مناسب بین بیننده تا پرده نمایش حدود 5 برابر قطر تصویر باید باشد. البته اگرنتوانستید این معادله را رعایت کنید نگران نباشید. زیرا معمولا چنین شرایطی در محیط های آموزشی فراهم نمی شود. صرفا جهت اطلاع این مطالب عنوان می شوند.

زوم اپتیکال 

زوم اپتیکال این دستگاه 1.2 برابر است و می تواند تصاویری با بزرگنمائی های مختلف را ایجاد کند. البته رنج زوم این دستگاه چندان وسیع نیست ولی برای دستگاهی با چنین قیمتی معقول به نظر می رسد. 

نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio در این دستگاه بین 1.5 تا 1.8 است. اما نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio چیست؟

نسبت بزرگنمائی نسبت بین فاصله دستگاه تا صفحه نمایش به طول تصویر ایجاد شده روی صفحه است. هرچه این عدد کوچکتر باشد تصویر تولید شده برای فاصله ای مشخص بزرگتر است و برعکس. 

نسبت بزرگنمائی 1.5در این دستگاه به این معنی است که مثلا اگر فاصله دستگاه تا صفحه نمایش 1.5 متر باشد طول تصویر ایجاد شده روی پرده 1 متر است.

پروژکتورهای ارزان قیمت با رزولوشن XGA معمولا دارای نسبت بزرگنمائی بین 1.95 تا 2.15 هستند. این پروژکتور نسبت بزرگنمائی کمتری دارد و در واقع تصاویر درشت تری تولید می کند.

این دستگاه همچنین مجهر به در گاه HDMI برای ارتباط با کامپیوتر و دستگاه های پخش Blue-Ray می باشد.

عمرلامپ

عمر لامپ این دستگاه عدد بسیار خوب 5000 ساعت در حالت استاندارد است و در حالت Eco تا 6000  ساعت نیز افزایش می یابد که بسیار عالی و مطلوب است و می توانید سال ها بدون مشکل با دستگاه کار کنید.

بلند گوی داخلی

بلندگوی داخلی این دستگاه قدرت بسیار خوبی دارد و در بین پروژکتورهای هم رده اش بسیار قدرتمند است. بلندگوی این پروژکتوراز نوع استریو می باشد و قدرت آن 2X8 وات است.

نتیجه گیری نهائی 

دستگاهی با ویژه گیهای بسیار استاندارد برای مقاصد آموزشی و با قیمتی بسیار خوب و با کیفیت . 

این دستگاه می تواند انتخاب بسیاری از مدارس برای مقاصد آموزشی و نمایشی باشد.  همچنین این دستگاه با وزن 3.1  کیلوگرمی انتخابی بسیار عالی جهت حمل و نقل و کاربردهای این چنینی می باشد.نکته منفی در مورد این دستگاه قیمت بالاتر آن نسبت به دیگر رقباست.

 
مشخصات فنی
مدل Hitachi X2541WN
رزولوشن(XGA(1024X768
تکنولوژی نمایش3LCD
روشنائی2700 Lumens
نسبت کنتراست10000:1
ضریب بزرگنمائی ( زوم )1.2 برابر
ضریب منظری4:3
نسبت بزرگنمائی( Throw ratio)1.5-1.8
عمر لامپ5000/6000 ساعت در حالت های Normal/Eco
تنظیم Keystoneعمودی 30+/- درجه
نوع ارتباطHDMi , VGA , Component , Audio
ابعاد90X320X250 میلی متر
وزن3.1 کیلوگرم
لوازم جانبیریموت کنترل ، کابل برق و VGA ، باتری ریموت

نوشتن نقد و نظر

پروژکتور Hitachi X2541WN

پروژکتوری با شدت روشنائی 2700 ANSI LUMENS و کیفیت تصویر XGA یا 1024X768 پیکسل مناسب جهت استفاده در مدارس و اتاق های کنفرانس کوچک با قیمتی مناسب و کنتراست بالا

نوشتن نقد و نظر

 
نظظرات:(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

30 محصول دیگر در این دسته بندی قرار دارد:

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
لطفا تماس بگیرید Total

Check out