پروژکتور Vivitek DX56AAA

پروژکتوری با شدت روشنائی بالا( 5000 ANSI LUMENS) رزولوشن XGA یا 1024X768 پیکسل و رنج زوم اپتیکال قوی مناسب برای سالن های کنفرانس کوچک و متوسط و اتاق های بزرگ

اطلاعات بیشتر

محصول جدید

لطفا تماس بگیرید

2 مورد
آخرین موجودی انبار

- +

افزودن برای مقایسه

 
توضیحات بیشتر

بررسی این دستگاه را با شدت روشنائی آن شروع می کنیم. شدت روشنائی این دستگاه 5000 ANSI LUMENS است که عددی بالا برای این کمیت است. توسط این شدت روشنائی بالا می توانید اتاق های کنفرانس کوچک و متوسط را به خوبی راه اندازی کنید. همچنین شدت روشنائی بالا برای استفاده در مکان هائی که نور محیطی بالاست بسیار مناسب است.

نکته خوب در این دستگاه این است که چنین شدت روشنائی بالائی در ابعادی بسیار کوچک و قابل حمل عرضه شده است. از دیگر ویژگی های خوب این دستگاه کنتراست بالای دستگاه است.نسبت کنتراست در این دستگاه 15000 به 1 است و تصاویری بسیار با کنتراست و با کیفیت را ارائه می کند.

رزولوشن یا کیفیت تصویر این دستگاه نیز XGA یا 1024X768 پیکسل است. این رزولوشن با اینکه عدد بالائی نیست ولی برای مقاصد آموزشی و اتاق های کنفرانس ساده کفایت می کند. نکته مهمی در مورد رزولوشن یا کیفیت تصویر وجود دارد و آن رابطه رزولوشن با اندازه تصویر و فاصله بیننده تا صفحه نمایش است. در واقع برای رزولوشنی مشخص و فاصله ای مشخص و اندازه ای مشخص از تصویر را بطه ای وجود دارد. اگر فاصله بیش از حد زیاد باشد چشم انسان قادر به تفکیک جزئیات نمی شود و بخشی از جرئیات از دست می رود. همچنین اگر بیش از حد به تصویر نزدیک باشیم پیکسل ها دیده می شوند و تصویر چندان دلچسب نیست. 

شکل زیر رابطه فوق را بهتر نشان می دهد.

در این رزولوشن فاصله مناسب بین بیننده تا پرده نمایش حدود 5 برابر قطر تصویر باید باشد. البته اگرنتوانستید این معادله را رعایت کنید نگران نباشید. زیرا معمولا چنین شرایطی در محیط های آموزشی فراهم نمی شود. صرفا جهت اطلاع این مطالب عنوان می شوند.

زوم اپتیکال 

زوم اپتیکال این دستگاه 1.1 برابر است و می تواند تصاویری با بزرگنمائی های مختلف را ایجاد کند. زوم این دستگاه بسیار خوب است و این امکان را فراهم می کند که بزرگنمائی های مختلفی را از فاصله ای مشخص ایجاد کنید.

نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio در این دستگاه بین1.92 تا 2.15 است. اما نسبت بزرگنمائی یا Throw Ratio چیست؟

نسبت بزرگنمائی نسبت بین فاصله دستگاه تا صفحه نمایش به طول تصویر ایجاد شده روی صفحه است. هرچه این عدد کوچکتر باشد تصویر تولید شده برای فاصله ای مشخص بزرگتر است و برعکس. 

نسبت بزرگنمائی 1.92 در این دستگاه به این معنی است که مثلا اگر فاصله دستگاه تا صفحه نمایش 1.92 متر باشد طول تصویر ایجاد شده روی پرده 1 متر است.


درگاه های ارتباطی

این دستگاه همچنین مجموعه ای غنی از درگاه های ارتباطی را دارد. درگاه LAN برای اتصال پروژکتور به شبکه داخلی و کنترل آن از آن طریق و همچنین در گاه HDMI برای ارتباط با سیستم های دیجیتال از جمله امکانات این دستگاه است.

نتیجه گیری نهائی

این دستگاه با شدت تصویر بالا و وزن کم یکی از بهترین انتخاب ها برای سالن های کنفرانس متوسط است و در عین حال بسیار کوچک و قابل حمل است.

 
مشخصات فنی
مدل Vivitek DX56AAA
رزولوشن(XGA(1024X768
تکنولوژی نمایشDLP
روشنائی4500 Lumens
نسبت کنتراست15000:1
ضریب بزرگنمائی ( زوم )1.1 برابر
ضریب منظری4:3
نسبت بزرگنمائی( Throw ratio)1.96-2.15
عمر لامپ3500/7000 ساعت در حالت های Normal/Eco
تنظیم Keystoneعمودی 40+/- درجه
نوع ارتباطVGA , HDMI , S-Component, Audio In , Audio Out, LAN
ابعاد274x212x100 میلی متر
وزن2.3 کیلوگرم
لوازم جانبیریموت کنترل و کابل برق و کابل VGA

نوشتن نقد و نظر

پروژکتور Vivitek DX56AAA

پروژکتوری با شدت روشنائی بالا( 5000 ANSI LUMENS) رزولوشن XGA یا 1024X768 پیکسل و رنج زوم اپتیکال قوی مناسب برای سالن های کنفرانس کوچک و متوسط و اتاق های بزرگ

نوشتن نقد و نظر

 
نظظرات:(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

30 محصول دیگر در این دسته بندی قرار دارد:

مقایسه 0

No products

To be determined Shipping
لطفا تماس بگیرید Total

Check out